DK-2

DK-2

Najbardziej popularne na rynku urządzenie dzwonów i kurantów elektronicznych. Intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Posiada 5 różnych kombinacji dzwonów z uwzględnieniem dzwonienia tygodniowego, niedzielnego, świątecznego czy pogrzebowego. Również programy dzwonienia realizowane są w cyklu tygodniowym, jednorazowym lub liturgicznym. Zapisany w cyfrowych pamięciach dźwięk cechuje się wiernym i krystalicznym brzmieniem

CZYTELNY WYŚWIETLACZ LCD

Na czytelnym wyświetlaczu 20 znaków w czterech liniach wyświetlana jest aktualna data, godzina, święto liturgiczne numer włączonego dzwonu lub pieśni oraz aktywne programy blokowe. Duży format i kontrast sprawiają, że ekran jest z daleka dobrze widoczny i czytelny.

ŁATWA
KOMUNIKACJA

Komunikacja z urządzeniem odbywa się z wykorzystaniem numerycznej klawiatury. Wszystkie funkcje zwizualizowane są na wyświetlaczu. Załączenie ręczne dzwonów bądź kurantów wymaga dosłownie naciśnięcia jednego bądź dwóch klawiszy. Wprowadzanie, edycja nastaw również są bardzo logiczne i intuicyjne. Nie wymagają wręcz korzystania z instrukcji obsługi.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Mimo prostoty użytkowania zastosowana została bardzo wydajna i zaawansowana technologia systemu mikroprocesorowego jak również zapisu dźwięku. Zastosowany wzmacniacz mocy posiada wiele dodatkowych zabezpieczeń m.in. przed zwarciem, przeciążeniem, przegrzaniem. Montaż obwodów elektronicznych wykonany jest w większości w technologii smd.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Od samego początku przy konstruowaniu dzwonów elektronicznych największy nacisk położony został na najwyższą jakość dźwięku. Z tego też powodu wyselekcjonowane zostały dzwony o właściwym dla głośników paśmie brzmienia, tak aby podczas dzwonienia głośniki w sposób wierny odtwarzały dźwięk prawdziwych dzwonów. Zapisane w nowoczesnych pamięciach flash próbki dzwonów gwarantują najwyższą jakość dźwięku.