SYSTEMY MULTIMEDIALNE

WYŚWIETLACZE TEKSTÓW

RDUCH BELLS & CLOCKS® od kilku lat dostarcza wysokiej jakości systemy multimedialne dostosowane do potrzeb użytkowników, wystroju wnętrza i warunków środowiskowych. Każdorazowo proponujemy rozwiązanie profesjonalne i niezawodne.

NOWOŚĆ 2018

Najbardziej nowatorski system multimedialny z cieńkoramkowym monitorem sterowany z tabletu.

SYSTEM MULTIMEDIALNY RDUCH BELLS & CLOCKS

System multimedialny Rduch Bells & Clocks jest rozwiązaniem komunikacji z wiernymi na miarę XXI wieku! Pozwala na wyświetlanie tekstów, obrazów, prezentacji bezprzewodowo z użyciem nowoczesnego i ergonomicznego tabletu. W pamięci urządzenia znajduje się licencjonowany śpiewnik ks. Siedleckiego, a także Droga do Nieba, śpiewnik katowicki i inne. W łatwy sposób można dodać dowolną pieśń lub ogłoszenie. Absolutną nowością jest możliwość zdalnego z dowolnego miejsca na świecie wyświetlania np. ogłoszeń duszpasterskich. Dodatkowo w razie potrzeby możemy wyświetlać obraz z kamery w momencie gdy nie są prezentowane teksty. Jest to szczególnie ważne w kościołach wielonawowych. Wszystkie te funkcje, a także łatwość obsługi, wysoki poziom zaawansowania technicznego plasują ten system w opinii użytkowników jako lidera sakralnych systemów multimedialnych.

ULTRACIEŃKIE RAMKI

System może być indywidualnie dostosowywany i konfigurowany zgodnie z wymaganiami klienta (np. wielkość, krój, kolor czcionki, kolor tła ekranu, możliwość wyświetlania pomiędzy pieśniami obrazu, tworzenie zestawów pieśni tzw. playlist).

Szczególnie polecany dla klientów ceniących wysoką estetykę.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

STEROWANIE Z TABLETU Z EKRANEM DOTYKOWYM I OPROGRAMOWANIEM AUXILIUM

PODGLĄD Z KAMERY W KOŚCIOŁACH WIELONAWOWYCH

MOŻLIWOŚĆ ZARZĄDZANIA OGŁOSZENIAMI PRZEZ INTERNET

ZASTOSOWANIE ELEKTRYCZNEGO RAMIENIA DO ZAMYKANIA EKRANU

GALERIA

NASZA OFERTA

WYŚWIETLACZE
TEKSTÓW LED

WYŚWIETLACZE MULTIMEDIALNE

AUTOMATYCZNY
ORGANISTA