KOMPLETNE SYSTEMY NAPĘDOWE DZWONÓW

NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA Z SYSTEMEM BEZPIECZEŃSTWA DZWONÓW

W każdym systemie naszej produkcji, napęd dzwonu oparty został o elektryczny silnik liniowy z zastosowaniem bezkontaktowego czujnika położenia dzwonu.

ZALETY SYSTEMÓW RDUCH BELLS & CLOCKS:

Automatyka RDUCH BELLS & CLOCKS jako jedyna posiada certyfikat bezpieczeństwa uzyskany w Niemczech!

NAPĘDZANIE DZWONÓW

Ruch dzwonu odbywa się za pomocą pola magnetycznego, bez użycia koła, łańcucha. Kontrola parametrów dzwonienia za pomocą indukcyjnego czujnika położenia dzwonów, dzięki czemu eliminujemy mikroprzełączniki oraz styki.

Układ napędzający:

OBSŁUGA SYSTEMU

Nowoczesne oprogramowanie zapewnia łatwość obsługi i dostęp do szeregu funkcji dodatkowych. System można obsługiwać za pomocą klasycznych manipulatorów jak również zdalnie i przez internet.

Zalety systemu obsługi:

Możliwość zdalnej obsługi, za pomocą:

AUTOMATYKA STERUJĄCA

Mózgiem systemu napędowego jest automatyka sterująca. Jest to nowoczesna modułowa konstrukcja, która nadzoruje parametry dzwonienia za pomocą mikroprocesora i szeregu czujników. Unikalność konstrukcji pozwoliła wprowadzić wygodne dla użytkownika sposoby sterowania systemem, a także specjalne systemy bezpieczeństwa. 

Nasze unikalne rozwiązanie umożliwia:

W automatyce zastosowano zaawansowane systemy bezpieczeństwa dzwonów, by służyły jak najdłużej, a dźwięk roznośił się jak najdalej.

Napęd Rduch Bells & Clocks oparty o nowoczesny silnik liniowy

GALERIA