OŚWIETLANIE

OŚWIETLNIE OBIEKTÓW SAKRALNYCH

PARTNERSTWO TOSHIBA-RDUCH

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że RDUCH BELLS & CLOCKS® jest oficjalnym przedstawicielem japońskiego koncernu Toshiba – Lighting na obiekty sakralne w Europie Środkowo – Wschodniej.
Dzięki nawiązanej współpracy oferujemy najnowocześniejsze oświetlenie obiektów sakralnych źródłami LED.

 

Marka Toshiba gwarantuje najwyższą jakość, trwałość i niezmienną wydajność przez cały okres żywotności żarówki.
Oprócz waloru estetycznego zyskujemy ogromną oszczędność energii w skali roku. Dla przykładu żarówka o mocy 75W pobiera jedyne 15W.

JAK WŁAŚCIWIE OŚWIETLIĆ OBIEKT SAKRALNY?

Materiał porusza bardzo ważne zagadnienie jakim jest oświetlenie obiektów sakralnych. Jak do tego profesjonalnie się zabrać zapytam eksperta. A jest nim Grzegorz Willem. Macie pytania lub potrzebujecie konsultacji? Zapraszamy do kontaktu.

REKOMENDOWANE PRODUKTY:

TOSHIBA E-CORE AR111 15W

To pionowe źródło światła jest klasą samą w sobie. Stosowane jest zarówno do oświetlenia ołtarza głównego, ołtarzy bocznych i tabernakulum, jak również prezbiterium.

TOSHIBA SIRIUS 190 W, 290 W, 490 W

Nocne oświetlenie budynków i innych budowli jest dzisiaj standardowym elementem. Nasz obrotowy reflektor fasadowy, poprzez długotrwały i jednolity strumień światła, jest idealnym rozwiązaniem, które doskonale sprawdza się w przypadku nowoczesnego oświetlenia zewnętrznego budynków sakralnych oraz pomników.

TOSHIBA E-CORE CANDLE 6W

Prawdziwy zawrót głowy dzięki kryształowej optyce. Wyjątkowy rozsył światła i płynne ściemnianie potrzebne dla każdego kinkietu czy też żyrandola kościelnego. Idealnie sprawdza się również w przypadku lampek zacheuszków kościelnych.

TOSHIBA E-CORE GLS WIDE 7W

Nowa wersja dobrze znanego kształtu oświetlenia. Klasyka z minimalizmem i maksymalnymi możliwościami oświetlenia. Wyjątkowy rozsył światła i płynne ściemnianie potrzebne dla każdego kinkietu czy też żyrandola kościelnego.

GALERIA