UNI-BELL

UNI-BELL

Urządzenie jest nowoczesnym rozwiązaniem na rynku dzwonów i kurantów elektronicznych. W pamięci istnieje możliwość zapisu nawet 200 pieśni oraz mamy możliwość zestawiania w dowolne kombinację 5-ciu rodzajów dzwonów od największych do małych sygnaturek. Programowanie może odbywać się manualnie bądź z wykorzystaniem oprogramowania PC. Dane przenoszone są za pomocą karty SD.

CZYTELNY WYŚWIETLACZ LCD

Duży, kolorowy wyświetlacz dotykowy w sposób intuicyjny pozwala użytkownikowi komunikować się z urządzeniem. Na ekranie widoczna jest data, godzina, ikony funkcyjne oraz najbliższe do wykonania programy dzwonienia lub melodii. Standardowe przyciski umożliwiają również obsługę urządzenia bez konieczności wykorzystywania panelu dotykowego.

ŁATWA
KOMUNIKACJA

Komunikacja z urządzeniem odbywa się panelu dotykowego bądź oprogramowania PC. Wszystkie funkcje zwizualizowane są na wyświetlaczu. Załączenie ręczne dzwonów bądź kurantów wymaga dosłownie naciśnięcia jednego bądź dwóch klawiszy. Wprowadzanie, edycja nastaw również są bardzo logiczne i intuicyjne. Nie wymagają wręcz korzystania z instrukcji obsługi.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Architektura urządzenia oparta została o nowoczesne układy FPGA – Field Programmable Gate Array, cechujące się niespotykaną szybkością i wydajnością. Obsługują nie tylko dotykowy wyświetlacz, ale również zaawansowane oprogramowanie pozwalające stosować urządzenie na całym świecie.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Od samego początku przy konstruowaniu dzwonów elektronicznych największy nacisk położony został na najwyższą jakość dźwięku. Z tego też powodu wyselekcjonowane zostały dzwony o właściwym dla głośników paśmie brzmienia, tak aby podczas dzwonienia głośniki w sposób wierny odtwarzały dźwięk prawdziwych dzwonów. Zapisane w nowoczesnych pamięciach flash próbki dzwonów gwarantują najwyższą jakość dźwięku.